PL | DE | ENG
Crowdfunding

Miejsce z nieskomplikowanym komfortem,
lokalnie pozyskiwanym jedzeniem, w którym czas naprawdę się zatrzymuje.
Nie możemy się doczekać, aby Cię ugościć.

co oferujemy?

Dla naszych Gości mamy przygotowany Namiot o powierzchni 100 m² z przestrzenią zewnętrzną, która pozwala na relaks i regenerację we własnym rytmie. Namiot posiada dwie sypialnie dwuosobowe, przestronny salon z kuchnią, łazienką i tarasem. Główna sypialnia od strony wschodniej ma łóżko 160 × 200 cm, natomiast sypialnia od strony zachodniej jest wyposażona w dwa pojedyncze łóżka o wymiarach 90 × 200 cm z możliwością łączenia. W salonie połączonym z kuchnią za dodatkową opłatą można pomieścić jeszcze dwie osoby.

Nasz Namiot jest prosty, rustykalny i czarujący. Wykonany z naturalnych materiałów, takich jak drewno czy len, w pełni wtapia się w naturę. Usytuowany na skraju lasu, otoczony łąkami, z dala od innych budynków w pasie korytarza ekologicznego na starych rozlewiskach koryta rzeki Mała Panew, które gwarantują prywatność.

Namiot otoczony jest otwartym, prywatnym, częściowo ogrodzonym terenem łąk i lasów odwiedzanym przez liczne sarny, jelenie, zające i ptaki. Do namiotu prowadzi prywatna droga. Nie ma tu telewizji - słowik zaśpiewa Ci do snu. Na życzenie naszych gości udostępniamy sprzęt sportowy (rowery, kijki nordic walking, wędki).

Dla naszych Gości istnieje możliwość zamówienia organicznego śniadania w formie koszy z pieczonym przez nas chlebem wraz z produktami pochodzącymi z naszego gospodarstwa – jajkami, pomidorami czy sałatami. Pozostałe produkty kupujemy u lokalnych dostawców.

Cena wynajmu obejmuje pościel, ręczniki i suszarkę do włosów. Dodatkowo dla każdego pobytu zapewniamy drewno na palenisko.

układ pomieszczeń

Prowadzimy Spirit Holidays zachowując wszystkie standardy hotelowe.
Gwarantujemy zachowanie spokoju i prywatności naszym gościom.

Spirit Holidays to obiekt glampingowy.
Nie znajdziesz lepszego miejsca poza domem,
z wygodnymi łóżkami do spania w otoczeniu przyrody.